RTV i AGD

Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Najlepszy poradnik!

Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Najlepszy poradnik!

Szukasz idealnego odkurzacza do domu? Na pewno zainteresują Cię nowoczesne odkurzacze pionowe. Estetyczne, mocne i bardzo praktyczne odkurzacze pionowe od lat cieszą się ogromnym powodzeniem za granicą. Stają się coraz popularniejsze również w Polsce. Zobacz, jaki odkurzacz pionowy wybrać!

Czym się kierować przy wyborze odkurzacza pionowego?

Zwykle kupujemy sprzęt AGD z myślą, że będzie nam służył latami. Nie inaczej jest w przypadku odkurzaczy. Bez względu na rodzaj, odkurzacz powinien mieć wysoką jakość i funkcjonalność, a główną cechą, na którą zwracamy uwagę, powinna być moc ssąca urządzenia. Od tego zależy, jak szybkie i skuteczne będzie sprzątanie.

W przypadku odkurzaczy pionowych to nie cena decyduje o jakości, a poszczególne funkcje, w tym moc silnika. O tym, że odkurzacz pionowy jest wart uwagi, jest określona wydajność akumulatora. Szczegółowe informacje na temat akumulatora innych ważnych parametrów odkurzaczy pionowych znajdziecie we wpisie: jaki odkurzacz pionowy wybrać? W akapicie poniżej przedstawimy istotne informacje w skrócie.

Odkurzacze pionowe w sklepach online: zwróć uwagę na parametry!

Podczas przeglądania odkurzaczy pionowych dostępnych w sklepach online, z pewnością wybierzecie co najmniej kilka modeli, które szczególnie przypadną Wam do gustu. Jaki odkurzacz spośród nich będzie najlepszy?

  • Na początek sprawdź wydajność akumulatora. Wiele odkurzaczy pionowych działających bezprzewodowo działa do 30 minut po pełnym naładowaniu. To całkiem nieźle. Lepsze modele wytrzymują około 45 minut do godziny.

  • Warto porównać także moc odkurzacza. Im wyższa, tym większa będzie siła ssania.

  • Istotna jest również jakość filtra oraz obecność wymiennych końcówek, które pozwalają na komfortowe odkurzanie różnego rodzaju powierzchni.

  • Wiele osób zwraca uwagę na światło LED w głównej końcówce ssącej odkurzacza. Światło padające bezpośrednio na odkurzane podłoże zwiększa precyzję i skuteczność sprzątania. A im skuteczniej sprzątamy, tym rzadziej musimy to robić.

Z praktycznego punktu widzenia dobrze jest zwrócić uwagę także na dodatkowe udogodnienia. Zaliczamy do nich szczotkę do odkurzania na mokro, pojemnik na wszystkie akcesoria dołączone do zestawu, czy obecność odkurzacza ręcznego, który można odłączyć od urządzenia głównego. Taki mini odkurzacz ręczny doskonale sprawdza się podczas czyszczenia auta, czy kanapy w salonie.

Najlepsze odkurzacze pionowe, przegląd ofert

Oferta odkurzaczy pionowych jest bardzo duża i z łatwością znajdziemy modele popularnych marek jak Philips czy Electrolux. Odkurzacze pionowe wybranej marki różnią się między sobą stopniem zaawansowania, funkcjami i ceną. Dzięki temu każdy może sobie pozwolić na dobry produkt renomowanej marki, idealnie dopasowany do indywidualnych wymagań.

Znakomity odkurzacz pionowy znajdziecie na stronie https://www.oleole.pl. To największy sklep internetowy w Polsce, a co za tym idzie, ma szeroką ofertę. Na stronie sklepu możemy szybko wybrać i porównać modele odkurzaczy pionowych od zaufanych producentów, m.in. Bosch, Beko, Miele, czy Xiaomi.

Similar Posts