Czy zakup nowego mieszkania w Poznaniu się opłaca? Sprawdź!

Coraz więcej młodych rodzin, które marzą o wspólnym, samodzielnym życiu, staje przed coraz trudniejszym wyborem idealnego nowego mieszkania. Niezależnie od tego czy szukasz nowego mieszkania w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Wrocławiu, sytuacja na rynku mieszkaniowym jest bardzo dynamiczna i czasami znalezienie mieszkania, które będzie spełniało wszystkie nasze kryteria wręcz graniczy z cudem. Czy zakup nowego mieszkania w Poznaniu jeszcze się opłaca? A może lepiej zainwestować w mieszkanie z rynku wtórnego? Dowiedz się na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze nowego mieszkania od dewelopera i dowiedz się gdzie i na jakich warunkach warto zainwestować.

Nowe Mieszkania w Poznaniu na Naramowicach

Jedną z najpopularniejszych obecnie lokalizacji na zakup nowego mieszkania w Poznaniu są Naramowice, położone w północnej części miasta. Naramowice znajdują się na wysokości 79 m n.p.m. dlatego kupując nowe mieszkanie w Poznaniu właśnie tam, nie trzeba się obawiać o możliwość podtopienia. Działki przeznaczone pod budowę mieszkań na Naramowicach w Poznaniu są duże, a to dlatego, że dzielnica zlokalizowana jest poza ścisłym centrum miasta. Mimo to, połączenia komunikacyjne z resztą miasta są bardzo dobre, a maksymalny czas dojazdu do centrum to około 20 minut. 

Naramowice od północy i wschodu graniczą z torami kolejowymi i rzeką Wartą, od południa z ulicą Lechicką i Umultowską, a od zachodu z ulicą Umultowską. Nowe mieszkania w Poznaniu na Naramowicach są malowniczo położone, w pobliżu rzeki Warty, blisko zieleni i natury. W okolicy znajduje się rezerwat Morasko oraz rezerwat Żurawiniec. Innymi popularnymi dzielnicami, często wybieranymi na zakup nowego mieszkania w Poznaniu są: Umultowo, Różany Potok, Radojewo, Piątkowo, Morasko, Winogrady, Wilczy Młyn czy osiedle Łokietka.

 

Zalety nowych mieszkań w Poznaniu

Decyzja o zakupie nowego mieszkania w Poznaniu, zamiast mieszkania z rynku wtórnego niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze, nowe mieszkanie w Poznaniu to gwarancja nowoczesności i funkcjonalności. Budynki mieszkalne są wykonane w najnowocześniejszej technologii, także nie ma mowy o niedoróbkach i złej akustyce. Ponadto, wszystkie pomieszczenia są dobrze rozplanowane i w pełni funkcjonalne, dzięki czemu w nowym mieszkaniu nie spotkasz ani ślepej kuchni ani pokoi przechodnich. 

Po drugie nowoczesny design. Nowe mieszkania w Poznaniu nierzadko zaskakują formą i wykończeniem zewnętrznym. Przykładowo Osiedle Nove Olendry wyróżnia się spośród innych nowych mieszkań klimatem, w którym chce się mieszkać. Wizytówką Novych Olendrów jest unikatowa zewnętrzna elewacja z mineralnej płytki klinkierowej oraz ekologiczne rozwiązania. 

Jeżeli mieszkanie z rynku wtórnego to nie jest odpowiedni wybór dla Ciebie, koniecznie zapoznaj się z ofertą czołowego dewelopera, oferującego najabrdziej topowe nowe mieszkania w Poznaniu: noveolendry.pl. Już dziś poznaj wszystkie zalety nowo budowanego osiedla Nove Olendry na poznańskich Naramowicach. Zobacz pełną ofertę nowych mieszkań w Poznaniu na Naramowicach i wybierz lokal, który będzie najbardziej odpowiadał Tobie pod kątem metrażu i układu pomieszczeń. Zobacz jak łatwo zaaranżować nowe mieszkania w Poznaniu na osiedlu Nove Olendry. Zarezerwuj już teraz zanim inni wykupią najlepsze pozycje! 

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *