Nieruchomości

Czy zakup nowego mieszkania w Poznaniu się opłaca? Sprawdź!

Czy zakup nowego mieszkania w Poznaniu się opłaca? Sprawdź!

Coraz więcej młodych rodzin, które marzą o wspólnym, samodzielnym życiu, staje przed coraz trudniejszym wyborem idealnego nowego mieszkania. Niezależnie od tego czy szukasz nowego mieszkania w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Wrocławiu, sytuacja na rynku mieszkaniowym jest bardzo dynamiczna i czasami znalezienie mieszkania, które będzie spełniało wszystkie nasze kryteria wręcz graniczy z cudem. Czy zakup nowego mieszkania w Poznaniu jeszcze się opłaca? A może lepiej zainwestować w mieszkanie z rynku wtórnego? Dowiedz się na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze nowego mieszkania od dewelopera i dowiedz się gdzie i na jakich warunkach warto zainwestować.

Nowe Mieszkania w Poznaniu na Naramowicach

Jedną z najpopularniejszych obecnie lokalizacji na zakup nowego mieszkania w Poznaniu są Naramowice, położone w północnej części miasta. Naramowice znajdują się na wysokości 79 m n.p.m. dlatego kupując nowe mieszkanie w Poznaniu właśnie tam, nie trzeba się obawiać o możliwość podtopienia. Działki przeznaczone pod budowę mieszkań na Naramowicach w Poznaniu są duże, a to dlatego, że dzielnica zlokalizowana jest poza ścisłym centrum miasta. Mimo to, połączenia komunikacyjne z resztą miasta są bardzo dobre, a maksymalny czas dojazdu do centrum to około 20 minut. 

Naramowice od północy i wschodu graniczą z torami kolejowymi i rzeką Wartą, od południa z ulicą Lechicką i Umultowską, a od zachodu z ulicą Umultowską. Nowe mieszkania w Poznaniu na Naramowicach są malowniczo położone, w pobliżu rzeki Warty, blisko zieleni i natury. W okolicy znajduje się rezerwat Morasko oraz rezerwat Żurawiniec. Innymi popularnymi dzielnicami, często wybieranymi na zakup nowego mieszkania w Poznaniu są: Umultowo, Różany Potok, Radojewo, Piątkowo, Morasko, Winogrady, Wilczy Młyn czy osiedle Łokietka.

 

Zalety nowych mieszkań w Poznaniu

Decyzja o zakupie nowego mieszkania w Poznaniu, zamiast mieszkania z rynku wtórnego niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze, nowe mieszkanie w Poznaniu to gwarancja nowoczesności i funkcjonalności. Budynki mieszkalne są wykonane w najnowocześniejszej technologii, także nie ma mowy o niedoróbkach i złej akustyce. Ponadto, wszystkie pomieszczenia są dobrze rozplanowane i w pełni funkcjonalne, dzięki czemu w nowym mieszkaniu nie spotkasz ani ślepej kuchni ani pokoi przechodnich. 

Po drugie nowoczesny design. Nowe mieszkania w Poznaniu nierzadko zaskakują formą i wykończeniem zewnętrznym. Przykładowo Osiedle Nove Olendry wyróżnia się spośród innych nowych mieszkań klimatem, w którym chce się mieszkać. Wizytówką Novych Olendrów jest unikatowa zewnętrzna elewacja z mineralnej płytki klinkierowej oraz ekologiczne rozwiązania. 

Jeżeli mieszkanie z rynku wtórnego to nie jest odpowiedni wybór dla Ciebie, koniecznie zapoznaj się z ofertą czołowego dewelopera, oferującego najabrdziej topowe nowe mieszkania w Poznaniu: noveolendry.pl. Już dziś poznaj wszystkie zalety nowo budowanego osiedla Nove Olendry na poznańskich Naramowicach. Zobacz pełną ofertę nowych mieszkań w Poznaniu na Naramowicach i wybierz lokal, który będzie najbardziej odpowiadał Tobie pod kątem metrażu i układu pomieszczeń. Zobacz jak łatwo zaaranżować nowe mieszkania w Poznaniu na osiedlu Nove Olendry. Zarezerwuj już teraz zanim inni wykupią najlepsze pozycje! 

Similar Posts