Dom i ogród

Co na ścianę w przedpokoju- pomysły aranżacyjne

Co na ścianę w przedpokoju- pomysły aranżacyjne

Wiele osób podczas remontu zastanawia się, co na ścianę w przedpokoju. W zależności od charakteru tego konkretnego wnętrza, a także całego mieszkania postaw na wykończenie ścian w przedpokoju z użyciem farby do cegły, betonu, a także farby strukturalnej.  

1.      Rustykalnie i modnie

2.      Beton, gdy nie wiesz, co na ścianę w przedpokoju

3.      Farba strukturalna

Rustykalnie i modnie

Piękny przedpokój powinien być wizytówką każdego domu. Sprawdź pomysły, co na ścianę w przedpokoju na beton-magnat.pl. Jedno z ciekawszych rozwiązań to możliwość stworzenia przytulnego, nieco rustykalnego wnętrza, które zachęci Twoich Gości do obejrzenia całego mieszkania. Pomysł na ściany w przedpokoju w stylu rustykalnym opiera się na wykorzystaniu cegieł lub/ i drewna. Jak wiadomo jednak, nie każde wnętrze kolorystycznie pasuje do intensywnej czerwieni cegieł. Na szczęście jest na to sposób. Jeśli zależy Ci, aby Twoje wnętrze dobrze się prezentowało oraz posiadało elementy drewniane/ ceglane, możesz zastosować specjalne farby, aby nadać tym materiałom właściwie każdy kolor, o jakim tylko marzyłeś/aś. Tak więc z czerwonej cegły możesz stworzyć piękne wykończenie ścian w przedpokoju w każdym kolorze – niezależnie od tego, czy będzie to ciemny, czy też jasny odcień. Ponadto farba przeznaczona do malowania cegieł wewnątrz budynków powinna posiadać właściwości uniemożliwiające osadzanie się kurzu cy brudu, co w przypadku cegieł i drewna jest niezwykle ważne.

Beton, gdy nie wiesz, co na ścianę w przedpokoju

Inne rozwiązanie, jakie chciałabym Ci zaproponować, gdy nie wiesz, co położyć na ściany w przedpokoju, to wykorzystanie farby o kolorze i strukturze betonu. Tak, tak, dobrze czytasz. Obecnie wśród designerów można zauważyć dwa trendy. Jeden z nich nawiązuje do natury – tak więc cegła, drewno, spokojne odcienie. Drugi z kolei koresponduje z nowoczesnością oraz niemalże industrialnym wystrojem wnętrz. Jeśli zależy Ci, aby Twój dom czy mieszkanie miało nowoczesny charakter, postaw na wykończenie wnętrza farbą o strukturze i kolorze betonu. Farba ta doskonale się sprawdzi, ponieważ nie widać na niej śladów zabrudzeń. Wykończenie ścian nie jest przytłaczające.

Farba strukturalna

Ostatni i równie ciekawy pomysł na to, co położyć na ściany w przedpokoju to farba strukturalna. Farba strukturalna umożliwia zabawę zarówno kolorem, jak i fakturą, gdy ma miejsce wykończenie ścian w przedpokoju. Specyfika farby strukturalnej umożliwia nadanie charakteru wnętrzu. W zależności od rodzaju wykorzystanej farby można uzyskać efekt postarzenia ścian, a także i efekty pęknięcia.

Similar Posts