Dom i ogród

Porcelana Ćmielów – prawdziwa klasyka od lat w każdym polskim domu!

Porcelana Ćmielów - prawdziwa klasyka od lat w każdym polskim domu!

Są takie marki i firmy, które nawet jeśli nie mieliśmy z nimi bezpośredniej styczności, są nam znane. Jeśli chodzi o polski design, wystrój wnętrz czy styl, to coraz więcej marek z wieloletnimi tradycjami jest ogólnie znanych zarówno w Polsce i za granicą. Jednym z takich niekwestionowanych klasyków w świecie porcelany i zastawy stołowej jest porcelana Ćmielów. Nazwę tę zapewne słyszał każdy i to nie raz, a znakomita większość z nas ma w domu komplet porcelany Ćmielów, nawet jeśli o tym nie wiemy. Co stoi za tak dużym sukcesem marki? Od kiedy dokładnie istnieje porcelana Ćmielów i dlaczego tak dobrze się sprzedaje? Dowiedz się, kiedy Polacy pokochali porcelanę Ćmielów i jakim cudem mimo upływu lat wciąż się nie zestarzała i pozostaje niekwestionowanym numerem jeden na rynku wyrobów ceramicznych w kraju. Poznaj historię marki i sprawdź gdzie możesz kupić porcelanę marki Ćmielów.

O porcelanie Ćmielów 

Porcelana Ćmielów świętowała w zeszłym roku 225 lat tradycji ręcznego wykonywania i dekorowania najlepszej polskiej porcelany. Ćmielowskie kolekcje tworzone są do dziś ręcznie, z dbałością o każdy najdrobniejszy detal i naciskiem na sztukę i jakość wykonania. Zespół fachowców pracujących nad porcelaną Ćmielów, głęboko wierzy, że są jeszcze dziedziny, w których innowacja przegrywa w konkurencji z tradycyjną pracą ludzkich rąk, awłaśnie porcelana jest tego najlepszym przykładem. 

Tworzenie porcelany Ćmielów to unikalne połączenie idei projektanta z działaniem zespołu technologów, rzemieślników, wreszcie artystów malarzy dekorujących obiekty. Każdy element zestawu – filiżanka do kawy, imbryk czy cukiernica z porcelany, to efekt pracy co najmniej ośmiu osób współgrających ze sobą niczym w idealnie dostrojonej orkiestrze. Dlatego porcelana Ćmielów jest tak wyjątkowa w skali kraju i świata!

Porcelana Ćmielów to nie tylko najwyższej próby wzornictwo użytkowe wykonanych ręcznie przedmiotów zdobionych złotem i platyną, ale przede wszystkim radość wspólnego spotkania przy stole zaaranżowanym z wykorzystaniem eleganckich zestawów z porcelany. Ćmielowska porcelana to zatem fragment naszego kulturowego i historycznego dziedzictwa – wnikliwy obserwator i zwierciadło zmian zachodzących w stylu życia, a także w estetyce i sposobie celebrowania stołu.

Nawet najsmaczniejsze danie świata, podane w nieatrakcyjny sposób może sporo stracić w oczach twoich gości. Jeśli chcesz oczarować gości: rodzinę lub przyjaciół podczas niejednej kolacji czy obiadu, koniecznie zaopatrz się w elegancki, uniwersalny i ponadczasowy zestaw porcelany Ćmielów. Pojedyncze produkty lub gotowe zestawy dostaniesz na stronie: https://serwisy-obiadowe24.pl/producent/cmielow. Zamów już teraz z wygodną i bezpieczną dostawą! Pamiętaj, że piękna porcelana jest wizytówką pięknego domu i zaradnej, gustownej gospodyni. Jeśli chcesz, żeby goście z radością wracali w progi Twojego domostwa, koniecznie wybierz porcelanę Ćmielów, która będzie zachwycać i spełniać wszystkie kluczowe kryteria użytkowe. Koniec z niepasującą do siebie zastawą i niepotrzebnym stresem. Przyjmuj gości z należytymi honorami, niczym brytyjska królowa! 

Similar Posts