Nieruchomości

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu

Poznań jest jednym z najszybciej rozwijających się miast. Jego rozrastanie się następuje już od wielu lat i nic nie wskazuje na to, że coś miałoby się zmienić w tej kwestii. Coraz więcej osób poszukuje wygodnego mieszkania lub domu, Deweloperzy słuchają potrzeb rynku i szybko na nie reagują. Powstaje coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu. Wybór jest spory, choć mieszkania są szybko rezerwowane i wykupywane. Na jakie zatem propozycje deweloperów warto zwrócić uwagę?

Nowe inwestycje mieszkaniowe na poznańskich Naramowicach

Naramowice są w tym momencie jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Poznania. Już dawno temu przestały być traktowane jako przedmieścia – obecnie są modne, powstaje tu coraz więcej lokali usługowych, restauracji, sklepów. W 2022 roku ma powstać nowa linia tramwajowa, która połączy tę część miasta z centrum, co umożliwia przejazd z Garbar na Naramowice w sposób szybki i wygodny. 

Naramowice są cenione za spokój, łatwy dostęp do zieleni i ciekawe projekty inwestycyjne. Mieszka tu dużo młodych rodzin z dziećmi, ale także sporo singli. Dzięki temu czuć  w tej dzielnicy niepowtarzalną energię. Jednocześnie nie będziesz musiał przejmować się hałasem i głośnymi sąsiadami, jak to często ma miejsce w ścisłym centrum. 

Jedną z najciekawszych, nowych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – a konkretniej właśnie na Naramowicach, są Nove Olendry. 

Dlaczego warto zainteresować się nowymi inwestycjami mieszkaniowymi w Poznaniu?

Nove Olendry są doskonałym przykładem tego, jak powinni pracować deweloperzy, którym zależy na nowoczesnym podejściu do swojej pracy i potrzeb klienta. Młodzi ludzie, którzy stanowią przeważającą większość potencjalnych kupujących, szukają zawsze czegoś oryginalnego, podążającego na nowymi trendami, ekologicznego. Dlatego tak podobają się im Nove Olendry. Osiedle ma dwa etapy, z czego pierwszy ma już tylko kilkanaście wolnych mieszkań. 

Nove Olendry, jako jedna z najciekawszych nowych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu, wyróżnia się przede wszystkim architekturą. Projekty pokazują nam kompleks nowoczesnych budynków, o ciekawej, minimalistycznej formie, z cegłą klinkierową użytą do pokrycia elewacji. Budową zajmuje się holenderski deweloper – i tę nutę charakterystycznej, holenderskiej architektury, widać właśnie w projektach Novych Olendrów. 

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu powinny iść z duchem czasu. Projektanci osiedla Nove Olendry wiedzą o tym i dlatego zastosowali w swoim projekcie ekologiczne rozwiązania. Mieszkańcy będą mieli dostęp do przestrzeni wspólnej. Drugi etap ma charakteryzować duża liczba balkonów i tarasów. Widać, że projektanci myśleli o wygodzie przyszłych lokatorów. 

Zalety mieszkania na osiedlu Nove Olendry

Nove Olendry są nowoczesne, nastawione na komfort mieszkańców. W pobliżu znajdziesz wiele restauracji, sklepów, szkoły, przychodnie – wszystko to, co niezbędne, by mieszkać wygodnie. Dużym plusem jest bliskość terenów zielonych – koryta Warty oraz rezerwatu przyrody Żurawiniec. Dzięki temu, osiedle to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, właścicieli czworonogów, a także miłośników sportu. Ponieważ do centrum miasta jedzie się około 20 minut, możesz łatwo pozostać w stałym kontakcie z tym, co dzieje się na Starym Rynku i okolicach. A jednocześnie zapewniasz sobie spokój i harmonię otaczającej Cię natury! 

Same projekty mieszkań są wygodne i ustawne. Gdy patrzy się na nie, z łatwością możesz wyobrazić sobie swoje własne gniazdko! Sprawdź, jakie mieszkania są jeszcze dostępne i jeśli szukasz ciekawej nowej inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu – koniecznie umów się na spotkanie z przedstawicielem biura sprzedaży! 

Similar Posts