Dom i ogród

Szafa z drzwiami przesuwnymi – jak wybrać idealną?

Szafa z drzwiami przesuwnymi - jak wybrać idealną?

Szafa przesuwna to wygodne rozwiązanie dla domu. Pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń i wprowadzić ład oraz porządek w przechowywaniu nie tylko ubrań. Projekty na zamówienie można dodatkowo dowolnie modernizować, by dostosować je do niestandardowych wymiarów.

Szafa przesuwna to wygodne rozwiązanie dla domu. Pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń i wprowadzić ład oraz porządek w przechowywaniu nie tylko ubrań. Projekty na zamówienie można dodatkowo dowolnie modernizować, by dostosować je do niestandardowych wymiarów. Ponadto szafy przesuwne wykonywane na wymiar umożliwiają aranżację jej wnętrza, by dodatkowo zwiększyć jej funkcjonalność i wygospodarować dodatkowe przegrody, szuflady, półki i wieszaki.

Gdzie sprawdzi się szafa przesuwna?

Każda wnęka w pomieszczeniu to idealne miejsce na szafę Komandor, którą wykonuje się na zamówienie. W przeciwieństwie do gotowych projektów możliwości aranżacyjne są tutaj dużo większe. Oprócz indywidualnego rozmiaru można również maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w górę. W związku z tym szafa przesuwna zaczynająca się od podłogi może sięgać do samego sufitu. Wystarczy na etapie projektu przekazać swoje wskazówki projektantowi.

Tego typu rozwiązanie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Wąski korytarz, czy duża wnęka w sypialni pozwala idealnie wpasować szafę w niestandardowe rozmiary. Podobnie ze skosami, które jak wiadomo zawsze są nieustawne. Profesjonaliści w dziedzinie projektowania szaf na wymiar i na takie niestandardowe przestrzenie znajdą rozwiązanie. Szafy przesuwne to również doskonały mebel do łazienki. Można w niej ukryć pralkę i niezbędne wyposażenie pomieszczenia. Dzięki temu łatwiej o ład i porządek, a wizualnie łazienka nabiera estetycznego wyglądu. Szafy na zamówienie można ustawić w dowolnym miejscu, dlatego to doskonałe rozwiązanie nawet dla niewielkich przestrzeni. Tam, gdzie liczy się każdy centymetr to właśnie szafy na wymiar są doskonałym rozwiązaniem.

Dlaczego na szafa wymiar?

Szafa na wymiar Komandor to nie tylko funkcjonalność i wygoda. Oprócz indywidualnego zamówienia klient otrzymuje również oryginalny projekt, który znacząco różni się od typowych i gotowych szaf dostępnych w popularnych sklepach meblarskich. Ponadto można indywidualnie dostosować również wnętrze szafy, a jak wiadomo każdy ma inne potrzeby. Dlatego każdy projekt jest wnikliwie omawiany z klientem, by dostosować szafę pod każdym względem do indywidualnych potrzeb jej posiadacza. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest również aranżacja pomieszczenia, które jest już umeblowane. Szafa na zamówienie pozwala idealnie wpasować się w istniejący wystrój i podkreślić charakter wnętrza. Zatem szafa przesuwna jest zdecydowanie lepsza od gotowych modeli, których nie można dowolnie modernizować.

Similar Posts