Dom i ogród

Dlaczego warto skorzystać z oferty Strefy Energii?

Dlaczego warto skorzystać z oferty Strefy Energii?

Wybór odpowiedniej firmy montującej fotowoltaikę jest kluczowy. Chodzi tutaj nie tylko o cenę czy szybkość realizacji, ale również znajomość branży, pomoc w doborze najefektywniejszych rozwiązań, a także gwarancję na dobrze wykonaną pracę. Czym w takim razie kierować się przy wyborze fachowców z dziedziny fotowoltaiki? Sprawdźmy to na podstawie najlepszej oferty na rynku.

Doświadczenie to podstawa w fotowoltaice

Tysiące wykonanych realizacji są gwarancją tego, że firma zna się na rzeczy. Jej fachowcy pracowali już z różnymi urządzeniami, a także w rozmaitych warunkach. Potrafią rozwiązać problem, ponieważ prawdopodobnie ze wszystkimi możliwymi mieli już do czynienia. Strefa Energii jest na rynku od ponad 7 lat i doskonale zna się na swojej branży.  

Bezpłatna wycena i wizualizacja fotowoltaiki dzięki autorskiej aplikacji

Bezpłatną wycenę oferuje stosunkowo wiele firm, jednak wizualizacja paneli na dachu, jest czymś nietuzinkowym. W ofercie firmy Strefa Energii znajduje się bezpłatna wizualizacja już podczas pierwszego spotkania z doradcą. Za pomocą wyłącznie tabletu, doradca już nie tylko przedstawi Ci dokładną wycenę, ale również pokaże, jak panele fotowoltaiczne będą wyglądały na Twoim dachu. To doskonała oferta, szczególnie dla osób, które nie są przekonane, co do estetyki paneli fotowoltaicznych.

Własne ekipy instalatorskie

Wiele firm zleca wykonanie samego montażu podwykonawcom. W przypadku firmy posiadającej własne ekipy instalatorskie, jak Strefa Energii dużo łatwiej znaleźć dogodny termin na montaż, a sami specjaliści są doskonale znani firmie. Można zaufać im oraz ich doświadczeniu. 

Obsługa na najwyższym poziomie 

Odpowiednie podejście do klienta to podstawa udanej współpracy. Doskonali specjaliści w firmie montującej fotowoltaikę, to nie tylko instalatorzy. To również doradcy, którzy precyzyjnie odpowiedzą na każde pytanie, nie wprowadzając klienta w błąd. W Strefie Energii liczą się ludzie, a to doskonale widać już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego.

Monitoring instalacji

Nie daj się nabrać na niską cenę śledzenia parametrów i osiągów własnej instalacji fotowoltaicznej. Z instalacją od Strefy Energii jesteś zawsze na bieżąco, a za monitorowanie statystyk nie zapłacisz ani złotówki.

Tylko certyfikowane panele fotowoltaiczne i inwertery 

Dlaczego warto wybierać firmę, która oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości? Odpowiedź jest prosta – to gwarancja prawidłowo działającej instalacji. Certyfikowane produkty mają wiele lat gwarancji, a także są najefektywniejszymi i najbezpieczniejszymi urządzeniami na rynku, co potwierdzają niezależne badania. W ofercie Strefy Energii znajdziesz wiele produktów z grupy TIER1, czyli tych najwyższej jakości. 

Preferencyjne warunki finansowania fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne to pewna inwestycja. Na jej zwrot trzeba poczekać jednak kilka lat. Strefa Energii jest partnerem 20 instytucji finansowych, co zwiększa dostępne opcje finansowania swojej instalacji. Płatność gotówką, a może instalacja na kredyt lub leasing? Wybierz, jak Ci wygodnie!

Nawet 4500 złotych zniżki z Kartą Dużej Rodziny

Każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny może zaoszczędzić na fotowoltaice ze Strefą Energii. O szczegóły promocji zapytaj doradcę, który dokładnie wyjaśni Ci, ile możesz zaoszczędzić na zakupie paneli fotowoltaicznych.

Fotowoltaika z polskiej dystrybucji

Dlaczego warto korzystać z oferty firmy, która posiada panele fotowoltaiczne z polskiej dystrybucji? Najważniejszym argumentem jest prostsza i szybsza droga do uznania gwarancji. Tym sposobem, w razie błędów w konstrukcji paneli fotowoltaicznych, znacznie szybciej uda się uzyskać nowy sprzęt. Polska dystrybucja oznacza również patriotyzm gospodarczy, a tym samym wspieranie polskich firm.

Opieka poinstalacyjna – wyjątkowy benefit Strefy Energii 

Firmy prześcigają się w benefitach dla swoich klientów, jednak to, co zrobiła Stefa Energii zasługuje na specjalne wyróżnienie. Opieka poinstalacyjna to swego rodzaju gwarancja firmy, na dobrze wykonaną pracę. Klienci Strefy Energii mogą skontaktować się z firmą, gdy tylko mają podejrzenie odnośnie awarii, bądź problemu ze swoją elektrownią słoneczną. Firmowy specjalista umawia się z klientem na konkretny termin, a następnie przyjeżdża i stwierdza, czy nie doszło do uszkodzenia lub innego problemu. W ten sposób firma gwarantuje swoim klientom opiekę nad instalacją fotowoltaiczną po zakończonym montażu. 

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Strefy Energii

Darmowy prąd i gwarancja zwrotu inwestycji w ciągu kilku lat, kusi kolejne osoby do skorzystania z usługi montażu fotowoltaiki. Wśród setek, jeśli nie tysięcy ofert, zdecydowanie wyróżniają się oferty Strefy Energii, które dopasowane są do domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Doświadczeni fachowcy oraz mnogość oferowanych benefitów, związanych z instalacją fotowoltaiki, stawia ich ofertę na pierwszym miejscu.

Similar Posts